З Днем молоді

Дата: 26.06.2016 16:57

Шановні представники молодого покоління Семенівщини!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем молоді!

Молодість – це найкраща пора в житті людини, це час надій та відкриттів, випробувань та помилок. Час кохання, віри у власні сили і прагнення перетворити світ.Молодим відкриті усі дороги, підвладні будь-які вершини. Молодь – це сила, за якою майбутнє нашої громади та України.
   У цей святковий день бажаємо вам великого людського щастя, світлої долі, фізичної та духовної сили, упевненості в завтраш-ньому дні. Зичимо кожному якнайдовше зберегти в душі чистоту помислів, честолюбство планів та нестримну енергію для їх здійснення, а також те, що є основною рушійною силою молодості – віру.

Залишайтеся завжди молодими!

Семенівська селищна рада