Учні Семенівської дитячої музичної школи взяли участь в обласному конкурсі "Юний віртуоз Полтавщини"

Дата: 19.03.2018 16:58

Фото без описуВ суботу, 17 березня учні Семенівської дитячої- музичної школи відвідали місто Полтаву,  де взяли участь в обласному конкурсі виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) “Юний віртуоз Полтавщини”.

Даний конкурс проводиться з метою розвитку, стимулювання та реалізації духовного та творчого потенціалу учнів, пошуку та підтримки юних обдарувань, поглибленого вивчення творів вітчизняної та світової класики та подальшого вдосконалення національної музичної педагогічної школи. Конкурс проходив в Полтавській міській школі мистецтв імені Р. Кириченко, Полтавській дитячій музичній школ № 1і ім. П. Майбороди, Полтавській дитячій музичній школі № 2 ім. В. Шаповаленка.

Семенівщину представляли п’ять учнів Семенівської дитячої музичної школи- Анастасія Кузьменко, Анна Притула, Анастасія Шаповалова, Ольга Рябич та Анна Кобилінська.

Призерами в грі на бандурі стали: учениця 6 класу Кузьменко А, яка здобула Гран Прі ІІІ ступеню, учениця 3 класу Притула А, яку нагороджено дипломом ІІІ ступеню, та учениця 1 класу Шаповалова А, яку відзначено дипломом Гран Прі ІІІ ступеню- викладач В. С. Саражин.

Гран Прі та диплом ІІ ступеню за гру на трубі здобула учениця 7 класу Рябич О- викладач Б. І. Долина.

Чудову гру на скрипці всім присутнім продемонструвала учениця Семенівської ДМШ Кобилінська А- викладач Стадник Т. О, акомпоніатор Яремчук С.І.

Всіх учасників було відзначено подяками Департаменту культури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації.