Учні Семенівського НВК №2 стали переможцями обласного конкурсу малюнка

Дата: 30.01.2018 16:59

Фото без опису     Учні Семенівського НВК №2 стали переможцями обласного конкурсу малюнка

30 січня голова обласної ради, голова Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький разом із виконавчим директором Асоціації Володимиром Микійчуком вручили нагороди переможцям обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку Полтавської області «Самоврядування очима дітей».
     Конкурс, приурочений до Дня місцевого самоврядування, проходив на Полтавщині за ініціативи голови облради. Участь у творчому змаганні брали учні навчальних та позашкільних закладів освіти з усіх районів області. Загалом, було подано 380 малюнків.
     Семенівщину представляли учні Семенівського НВК №2 – Катерина Чебан, Олександр Черкесенко, Євгенія Недюха, Софія Новохатько, Олена Снігирь та Владислава Міщан. Усі діти є вихованцями студії «Золота палітра», художнім керівником якої є Жанна Романенко.
     Оцінювали творчі роботи учасники Міжрегіонального Форуму «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології».
     У кожній віковій номінації (усього їх три) рейтинговим голосуванням було обрано по три переможці, серед яких і наші семенівці. Перше місце у середній групі виборов Олександр Черкесенко. Друге місце у старшій групі здобула Катерина Чебан. Кожен із призерів одержав Диплом, грошову винагороду та солодощі. Дипломами також нагородили керівників юних художників та інших учасників конкурсу.

Матеріал: ГолосГромади