Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

УВАГА: КОНКУРС

Дата: 15.09.2020 09:26
Кількість переглядів: 295

Заходами обласної цільової Програми сприяння залученню інвестицій розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки передбачено проведення конкурсу інвестиційних проєктів "Горизонти Полтавщини".

Мета конкурсу: виявлення у Полтавській області перспективних інвестиційних проєктів у пріоритетних галузях економіки для їх подальшого представлення потенційним українським та іноземним інвесторам шляхом формування пакету інвестиційних пропозицій та належної промоції.

До участі у Конкурсі запрошуються: усі охочі, які мають бізнес-ідею реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів забезпечить створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту.

Конкурс є відкритим, безкоштовним та передбачає два етапи. Усі учасники другого етапу отримають сертифікати про проходження навчання. Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями в розмірі 10,0 тис. грн., 7,0 тис. грн., 5,0 тис. грн.

Детальна інформація про умови участі та положення про Конкурс доступні на офіційному вебпорталі облдержадміністрації (тематичний банер на головній сторінці, https://cutt.Iy/9fEg9e4).

Заявки приймаються до 07 жовтня 2020 року шляхом заповнення GoogleForm за наступним посиланням: http://surl.li/ezir.Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора