Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 61-Ї СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 25.09.2020 12:58
Кількість переглядів: 530

Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 61-ї сесії селищної ради що відбудеться 06 жовтня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Шістдесят першої сесії Семенівської селищної ради

06.10.2020

 

 1. Про внесення змін до Положення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 2. Про внесення змін до рішення п’ятдесят першої сесії Семенівської селищної ради «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель промисловості (для розміщення полігону твердих побутових відходів)» від 11.11.2019 року.
 3. Про припинення договорів оренди земельних ділянок комерційного призначення в смт. Семенівка.
 4. Про затвердження технічної документації щодо об’єднання земельних ділянок комерційного призначення та передачу в оренду земельної ділянки комерційного  призначення в смт. Семенівка по                              вул. Незалежності, 63-А.
 5. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «АФ «Пузиківська». 
 9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.
 10. Про припинення права обмеженого платного користування чужою земельною ділянкою (права земельного сервітуту).
 11. Про надання  в обмежене платне строкове користування (право земельного сервітуту) земельної ділянки по вул. Незалежності в                   смт. Семенівка. 
 12. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян
 13. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель житлової та громадської забудови у власність громадян
 14. Про припинення з ТОВ «АПО «Цукровик Полтавщини» договору оренди земельної ділянки із земель промисловості в смт. Семенівка

Додаткові питання

1. Про входження Семенівської селищної ради до складу засновників Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

2. Про входження Семенівської селищної ради до складу засновників Відділу управління майном Семенівської районної ради.

3. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Семенівської селищної ради на 2020 рік.

4. Про надання дозволу на списання комунального майна Семенівської об’єднаної територіальної громади.

5. Про погодження Положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації комунальної установи «Центр  надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

6. Про внесення змін до структури  КУ «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

        7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.

        8. Про надання дозволу на передачу частини орендованої земельної ділянки в суборенду.

        9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у подальшому для проведення земельних торгів.

        10. Про надання дозволу на виготовлення  проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на умовах оренди для  городництва.

          11. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

         12. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ДП «Об`єднання підприємств громадського харчування».

         13.  Про затвердження технічної документації із землеустрою  на земельну ділянку для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

         14. Про встановлення охоронних зон навколо об’єктів призначених для гідрометеорологічної  діяльності.

          15. Про відмову гр. Мокляку В.Я. в наданні дозволу на внесення змін до договорів оренди землі.

           16. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю)

           17. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення фермерського господарства 

         18.  Про відмову в наданні дозволу на  розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування для городництва

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора