РОМАНСУ СВІТЛІ ПОЧУТТЯ

Дата: 30.09.2020 11:13

Сьогодні, 25 вересня 2020 року, в Семенівській дитячій мистецькій школі відбувся мистецький захід- музичний лекторій на тему «Романсу світлі почуття». Викладачі закладу виконали відомі романси українських та іноземних композиторів, розповіли історію цього жанру та біографію видатних творців у ньому. Романс-невеликий за обсягом вірш та музичний твір для сольного співу з інструментальним акомпанементом.

Родзинкою для всіх став виступ чоловічого квартету у складі викладачів Бориса Долини-керівника колективу, Станіслава Стрижиуса, Анатолія Притули та Олександра Роздайбіди, які віртуозно виконали відомий музичний твір "Гуцулка Ксеня".

У фіналі виступив вокально-інструментальний ансамбль викладачів школи «Горицвіт» у складі солісток -директорки школи Олени Долини, викладачок Світлани Дяченко та Світлани Яременчук. Глядачам настільки сподобались композиції, що артистів ще довго не відпускали зі сцени.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису