Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 62-Ї (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 19.10.2020 16:04
Кількість переглядів: 468

Фото без опису

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 62-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 21 жовтня 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Шістдесят другої (позачергової) сесії Семенівської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до показників бюджету  Семенівської  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020  рік. Додатки
 2. Про внесення змін до «Плану соціально економічного розвитку Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2020 рік». Додаток
 3. Про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2019-2020 роки». Додаток
 4. Про затвердження ліквідаційного балансу КП «Благоустрій». Додаток
 5. Про затвердження ліквідаційного балансу КП «Комунпобутсервіс». Додаток
 6. Про припинення права користування земельними ділянками.
 7. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
 9. Про затвердження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 10. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 11.  Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 12.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рішенням суду.
 13.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із земель житлової та громадської забудови у власність (користування) громадян.
 14. Про затвердження фінансового звіту за  ІІ квартал 2020 року про виконання бюджету Семенівської селищної об`єднаної територіальної громади. ДоходиВидатки.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора