Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території земельної ділянки по вул. Мічуріна в с. Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області"

Дата: 29.10.2020 11:43
Кількість переглядів: 392

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО), Семенівська селищна рада повідомляє про початок та строки громадського обговорення проекта документу: “Детальний план території земельної ділянки по вул. Мічуріна в с. Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області, площею 60 кв.м. з метою відведення земельної ділянки в землі зв'язку (13.01. для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікації), розміщення базової станції стільникового зв'язку”.

Детальним планом розглядається планувальна організація території по вул. Мічуріна в с. Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області, площею 60 кв.м. з метою відведення земельної ділянки в землі зв'язку (13.01. для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікації) для розміщення базової станції стільникового зв'язку ПрАТ “Київстар” та визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.

У звіті СЕО проведена оцінка впливу на навколишнє природне середовище рішень розробленого детального плану та передбачено ряд заходів щодо поліпшення стану навколишнього природного середовища в межах розробки та на прилеглих територіях.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення сорокової сесії Семенівської селищної ради першого скликання від 15.11.2018 р. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки, розташованої в с. Веселий Поділ по вул. Мічуріна.”

Розробником документа державного планування місцевого рівня (містобудівної документації) та звіту СЕО є ФОП Вітько Олена Леонідівна, м. Полтава.

Організатором громадського обговорення визначена Семенівська селищна рада.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження:.

Семенівська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури.

Громадські обговорення тривають 30 днів. Початок обговорень —  29.10.2020р. Строк завершення громадських обговорень — 30.11.2020р. (включно).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

З матеріалами документу державного планування місцевого рівня (містобудівна документація): Детальний план території земельної ділянки по вул. Мічуріна в с. Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області, площею 60 кв.м. з метою відведення земельної ділянки в землі зв'язку (13.01. для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікації), розміщення базової станції стільникового зв'язку” та звіту СЕО можна ознайомитись на офіційному сайті Семенівської селищної ради об'єднаної територіальної громади:  https://semenivska-gromada.gov.ua або у приміщенні Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області  (38200  Полтавська обл., Семенівський р-н, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44А).
 Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі за адресою: вул. Незалежності, 44А , смт. Семенівка, Семенівського р-ну, Полтавської обл, Семенівська селищна рада або на електронну пошту: 41074681@mail.gov.ua . 
У повідомленнях вказуються прізвище, ім'я по батькові, адреса місця проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції та пропозиції, що надійшли після строку завершення громадських обговорень не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 01.12.2020 року о 14 год. 00 хв. за адресою: актова зала Семенівської селищної ради по                        вул. Незалежності, 44А , смт. Семенівка, Семенівського р-ну, Полтавської обл. (другий поверх ).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування. 
Семенівська селищна рада Семенівського району Полтавської області  (38200  Полтавська обл., Семенівський р-н, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44А). 

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Семенівська селищна рада щоденно (крім вихідних) з 29.10.2020р.  по 30.11.2020 в робочий час за адресою: 38200  Полтавська обл., Семенівський р-н, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44А та на електронну 

пошту: 41074681@mail.gov.ua .
д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування. 

Сайт Департаменту природних ресурсів Полтавської ОДА http://www.eco-poltava.gov.ua/ . (розділ “Стан довкілля).

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування. Немає потреби.

 

 

Заступник селищного голови                                                           С.М.Полупан   

 

Додатки

Детальний план території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора