Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 63-Ї (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 04.11.2020 13:46
Кількість переглядів: 650

Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 63-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 06 листопада 2020 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Шістдесят третьої (позачергової) сесії Семенівської селищної ради

 

 1. Про внесення змін до показників бюджету  Семенівської  селищної  територіальної громади на 2020  рік. Додатки
 2. Про затвердження розпоряджень селищного голови виданих в міжсесійний період. Додатки
 3. Про внесення змін до «Плану соціально економічного розвитку Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2020 рік». Додатки
 4. Про внесення змін до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2019-2020 роки». Додатки
 5.  Про затвердження акту приймання-передачі матеріальних цінностей. Акт
 6. Про затвердження акту приймання-передачі майна «Семенівської дитячої мистецької школи». Акт1, Акт2
 7. Про затвердження акту приймання-передачі майна «Семенівської центральної районної бібліотеки». Акт1, Акт2
 8. Про прийняття у комунальну власність Семенівської територіальної громади комунальної установи «Семенівський районний будинок дитячої та юнацької творчості».
 9.  Про прийняття у комунальну власність Семенівської територіальної громади закладів освіти. 
 10. Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність Семенівської територіальної громади комунальної установи «Семенівський районний краєзнавчий музей».
 11. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської територіальної громади цілісного майнового комплексу «Семенівський районний будинок культури».
 12. Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність Семенівської  територіальної громади цілісного майнового комплексу  «Семенівський  райкомунгосп».
 13. Про припинення  «Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області» шляхом реорганізації через приєднання до «Центру надання соціальних послуг».
 14. Про створення Фінансового управління Семенівської селищної ради та затвердження  Положення та структури фінансового управління Семенівської селищної ради
 15. Про створення Управління  соціального захисту населення та праці  Семенівської селищної ради
 16. Про затвердження фінансового звіту за 9 місяців 2020 року про виконання бюджету Семенівської селищної ради.   Додатки
 17. Про внесення змін до структури  КУ «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 18. Про затвердження та введення в дію структури Комунального закладу «Семенівська дитяча мистецька школа» Семенівської селищної ради
 19. Про затвердження та введення в дію  Структури КУ «Семенівська центральна районна бібліотека» Семенівської  селищної ради
 20. Про внесення змін до штатного розпису Виконавчого комітету Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області.
 21. Про відмову у наданні ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп» дозволу на виготовлення технічної     документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки.
 22. Про припинення договору оренди землі  ТОВ «Сільські традиції».
 23. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 24. Про припинення договору оренди земельної ділянки із земель транспорту в смт. Семенівка.
 25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови у власність (користування).
 26. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що перебуває у користуванні на умовах оренди.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для ведення фермерського  господарства.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
 30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 31. Інше.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора