День працівників сільського господарства України

Дата: 12.11.2020 13:04

15 листопада 2020 року-День працівників сільського господарства УкраїниФото без описуФото без опису

Шановні аграрії та ветерани сільськогосподарського виробництва!

Відзначення Дня працівників сільського господарства підтверджує визнання почесної хліборобської праці на благо нашої вітчизни, рідної громади.

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом. Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини. Від вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України, рідного краю.

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай, забезпечити мешканців громади необхідною продовольчою продукцією. За це вам честь і хвала. Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю, вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я, впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів у праці!

З повагою, селищний голова Людмила Милашевич