ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 64-Ї (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 13.11.2020 13:53

Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 64-ї (позачергової) сесії селищної ради що відбудеться 16 листопада 2020 року о 10:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

Шістдесят четвертої (позачергової) сесії Семенівської селищної ради

1. Про внесення змін до статутів комунальних закладів культури  та затвердження статутів  в новій редакції. додатки
  2. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської  територіальної громади нерухомого майна.
  3. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Семенівської  територіальної громади транспортних засобів.
  4. Про припинення Семенівської селищної виборчої комісії Семенівського району  Полтавської області.
  5. Про створення  Відділу культури та дозвілля  Семенівської селищної ради.
  6. Про затвердження Положення про  Відділ містобудування,  архітектури, житлово-комунального  господарства та цивільного захисту  Семенівської селищної ради.
  7. Про внесення змін до  штатного розпису Виконавчого комітету Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області.
  8. Про припинення договору оренди земельної ділянки із земель промисловості в смт. Семенівка
  9. Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності із земель промисловост.
  10. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян
  12. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства
  13. Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Семенівської селищної ради «Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності та передачу земельних ділянок в оренду» від 10.07.2020 року.