Урочистості біля пам`ятника-погруддя Тарасу Шевченку

Дата: 21.11.2020 10:57

Сьогодні, 21 листопада 2020 року, біля пам`ятника-погруддя Тарасу Шевченку в селищі Семенівка, відбулось Фото без описуФото без описуФото без описуурочисте покладання квітів з нагоди Дня Гідності і Свободи. В урочистостях взяли участь селищний голова Людмила Милашевич, заступники селищного голови Сергій Полупан, Алла Оніпко, Світлана Палій, працівники виконавчого комітету селищної ради та працівники Семенівської бібліотеки.

Українці вкотре довели собі та світу, що є могутнім народом, який готовий протистояти викликам та робити все для майбутнього країни. Ми обрали власний шлях розвитку і не маємо права з нього зійти. Зробити Україну великою та сильною – наше спільне завдання, зазначила в промові Людмила Павлівна.