Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Друге пленарне засідання першої сесії

Дата: 04.12.2020 13:17
Кількість переглядів: 446

Фото без описуФото без описуФото без описуСьогодні, 04 грудня 2020 року, 0 10:30 год., у великій залі засідань адмінбудинку продовжилось друге пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На порядку денному заплановано і вирішено 8 питань, які попередньо погоджені з головами політичних фракцій:

Порядок денний другого пленарного засідання

першої сесії Семенівської селищної ради 8-го скликання

Про затвердження Положення про лічильну комісію Семенівської селищної ради.

Про затвердження Положення про постійні комісії Семенівської селищної ради.

Про утворення постійних комісій Семенівської селищної ради та обрання їх персонального складу.

Про обрання голови постійної комісії Семенівської селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку.

Про обрання голови постійної комісії Семенівської селищної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства, містобудування та будівництва.

Про обрання голови постійної комісії Семенівської селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального розвитку, соціального захисту.

Про обрання голови постійної комісії Семенівської селищної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту.

Про обрання голови постійної комісії Семенівської селищної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції.

Інше.

Пленарне засідання пройшло в діловій, конструктивній атмосфері.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора