ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ З ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БЮДЖЕТУ СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

Дата: 14.12.2020 16:53

Відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Семенівської селищної ради завершує роботу по підготовці проєктів Програми економічного та соціального розвитку Семенівської селищної  територіальної громади на 2021 рік та  бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

До громадських слухань запрошуються жителі Семенівської селищної територіальної громади.

В умовах карантину під час організації та проведення  громадських слухань, дотримуючись карантинних обмежень, для недопущення поширення  корона вірусу COVID-19, повідомляємо, що громадське обговорення проводиться у формі  письмових зауважень, коментарів та пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Додатки:

Зауваження та пропозиції  направляти:

• на поштову адресу Семенівської селищної ради:  смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44/а
  • на  електронну  адресу :Semenivka_sr@ukr.net
  • контактна особа: Палій Світлана Володимирівна – (066)114 98 91