Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ про проведення четвертого пленарного засідання першої сесії Семенівської селищної ради VIII скликання

Дата: 25.12.2020 17:37
Кількість переглядів: 673

Фото без опису

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

          

про проведення четвертого пленарного засідання першої сесії

Семенівської селищної ради VIII скликання

 

30 грудня 2020 року о 10:00 год. в приміщенні за адресою: вул. Незалежності, 44 (велика зала) відбудеться четверте пленарне засідання першої сесії Семенівської селищної ради VIII-го скликання.

 

На розгляд виносяться наступні питання:

 1. Про затвердження в новій редакції Положення комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Семенівського району».
 2. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних  актів Семенівської селищної ради на 2021 рік.
 3. Про затвердження та введення в дію структури Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 4. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються  Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 5. Про затвердження та введення в дію структури Комунальної установи «Семенівська центральна бібліотека».
 6. Про затвердження та введення в дію структури клубних закладів Семенівської  селищної ради з 01.01. 2021 року.
 7. Про затвердження «Плану соціально-економічного розвитку Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік». додатки
 8.  Про затвердження «Положення про резервний фонд Семенівської селищної ради на 2021 рік».
 9.  Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної  територіальної громади на 2021-2025 роки». додатки
 10.  Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів Семенівської селищної ради на період 2021-2025 роки». додатки
 11. Про затвердження «Програми надання підтримки особам з інвалідністю та людям похилого віку Семенівської селищної ради «Піклування» на період 2021-2025 роки». додатки
 12.  Про затвердження «Програми підтримки та утримання КУ «Об’єднаний трудовий архів» на 2021-2025 троки». додатки
 13.  Про затвердження «Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки». програма
 14.  Про затвердження «Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки». додатки
 15. Про затвердження «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток територіальної громади смт. Семенівка, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2025 роки». додатки
 16. Про затвердження «Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки». додатки
 17. Про затвердження «Програми організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2021-2023 роки».
 18. Про затвердження розпоряджень селищного голови, винесених в міжсесійний період. додатки
 19. Про затвердження розпоряджень селищного голови, винесених в міжсесійний період Криворудської та Очеретуватської сільської ради.
 20. Про умови оплати праці селищного голови Семенівської селищної ради. 
 21. Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради № 32 від 18.12.2020 «Про затвердження та введення в дію структури Виконавчого комітету Семенівської селищної ради з 01.01.2021 року».
 22. Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради № 39 від 18.12.2020 «Про внесення змін до складу постійних комісій Семенівської селищної ради».
 23. Про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік. додатки
 24. Про прийняття у комунальну власність Семенівською селищною радою з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
 25. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 27. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.
 28. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення землі із земель житлової забудови в землі комерційного призначення.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою та припинення постійного користування на земельну ділянку.
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності.
 32. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 33. Про надання (відмову у наданні) дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства .
 34. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійної організації.
 35. Про надання дозволу Семенівській  райспоживспілці на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комерційного призначення.
 36. Про припинення права користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення для городництва.
 37. Про відмову гр.Ятлу С.В. в наданні дозволу на внесення змін до договору оренди землі.
 38. Про внесення змін до рішення шістдесят першої сесії селищної ради Семенівського району Полтавської області «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення».
 39. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора