Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Четверте пленарне засідання першої сесії

Дата: 31.12.2020 08:06
Кількість переглядів: 365

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису 30 грудня 2020 року, 0 10:00 год., у великій залі засідань адмінбудинку продовжилось четверте пленарне засідання першої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На засіданні присутні 26 депутатів, 2 депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів, громадськість, ЗМІ. На порядку денному заплановано і прийнято рішення по 36 питаннях.

Прийняті рішення на

четвертому пленарному засіданні першої сесії

Семенівської селищної ради 8-го скликання

1. Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну установу «Об’єднаний трудовий архів селищної та сільських рад Семенівського району».

2. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Семенівської селищної ради на 2021 рік.

3. Про затвердження та введення в дію структури Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

4. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

5. Про затвердження та введення в дію структури Комунальної установи «Семенівська центральна бібліотека».

6. Про затвердження та введення в дію структури клубних закладів Семенівської селищної ради з 01.01. 2021 року.

7. Про затвердження «Плану соціально-економічного розвитку Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

8. Про затвердження «Положення про резервний фонд Семенівської селищної ради на 2021 рік».

9. Про затвердження «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

10. Про затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів Семенівської селищної ради на період 2021-2025 роки».

11. Про затвердження «Програми надання підтримки особам з інвалідністю та людям похилого віку Семенівської селищної ради «Піклування» на період 2021-2025 роки».

12. Про затвердження «Програми підтримки та утримання КУ «Об’єднаний трудовий архів» на 2021-2025 троки».

13. Про затвердження «Комплексної програми розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації (події) Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки».

14. Про затвердження «Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

15. Про затвердження «Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, відзначення осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток територіальної громади смт. Семенівка, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2025 роки».

16. Про затвердження «Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки».

17. Про затвердження «Програми організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2021-2023 роки».

18. Про затвердження розпоряджень селищного голови, винесених в міжсесійний період.

19. Про затвердження розпоряджень селищного голови, винесених в міжсесійний період Криворудської та Очеретуватської сільської ради.

20. Про умови оплати праці селищного голови Семенівської селищної ради.

21. Про бюджет Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

22. Про прийняття у комунальну власність Семенівською селищною радою з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

23. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

25. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

26. Про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення землі із земель житлової забудови в землі комерційного призначення.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою та припинення постійного користування на земельну ділянку.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.

31. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

32. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування релігійної організації.

33. Про надання дозволу Семенівській райспоживспілці на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комерційного призначення.

34. Про припинення права користування земельною ділянкою сільськогосподарського призначення для городництва.

35. Про прийняття майна з державної у комунальну власність Семенівської територіальної громади.

36. Про розпуск виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

37. Різне.

Перша сесія 8 скликання завершила свою роботу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора