Дата: 12.01.2021 11:19

Сьогодні, 12 січня 2021 року, відбулось засідання Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На порядку денному розглянуто і прийнято рішення по переліку питань:

засідання виконавчого комітету

Семенівської селищної ради

1. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води Веселоподільській дослідно-селекційній станції Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків Національної академії наук України.

(Доповідає С.М.Полупан – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів).

2. Про план роботи виконавчого комітету Семенівської селищної ради на 2021 рік.

3. Про затвердження переліку об’єктів, видів суспільно корисних оплачуваних робіт та підприємств Семенівської селищної ради для осіб, на яких судом накладене адміністративне стягнення у виді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2021 рік.

(Доповідає І.М.Жарікова – головний спеціаліст юридичного відділу

Виконавчого комітету Семенівської селищної ради).

4. Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення та кримінального покарання у вигляді громадських робіт у 2021 році.

(Доповідає І.М.Жарікова – головний спеціаліст юридичного відділу

Виконавчого комітету Семенівської селищної ради).

5. Про затвердження лімітів використання паливно-мастильних матеріалів та лімітів споживання енергоносіїв в натуральних показниках по головних розпорядниках бюджетних коштів на 2021 рік.

(Доповідає С.В.Палій – начальник Фінансового управління Виконавчого комітету Семенівської селищної ради).

6. Про організацію громадських робіт у 2021 році.

7. Про затвердження плану заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

(Доповідає Л.П.Милашевич – селищний голова).

8. Про забезпечення належних освітніх послуг шляхом безперебійного харчування дітей дошкільного та шкільного віку в закладах освіти.

(Доповідає Н.М.Петухова – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради).