Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Реєстрація народження дитини

Дата: 14.01.2021 13:05
Кількість переглядів: 185

Перед тим, як подати заяву єМалятко та зареєструвати народження ???? дитини, вам потрібно визначитися з прізвищем, ім'ям та по батькові малюка. Розповідаємо про основні правила щодо зазначення таких даних ????

???? Дитина завжди матиме прізвище своїх батьків. Якщо у тата і мами різні прізвища – за їхньою згодою дитині присвоюється прізвище одного з них.

Також можна присвоїти подвійне прізвище: у заяві єМалятко ви самостійно зазначаєте, яке прізвище буде першим.

Подвійне прізвище завжди записується через дефіс.

???? Ім'я малюка ви обираєте самостійно. Дитині можна дати не більше двох імен.

Подвійне ім'я потрібно записувати через дефіс.

?? Більше двох імен дитині можна дати лише якщо мати і (або) батько малюка є представниками національних меншин і порядок присвоєння імені є національним звичаєм.

???? По батькові дитини завжди утворюється від імені батька. Якщо у тата подвійне ім'я, то по батькові дитині присвоюється за одним з них на вибір батьків.

По батькові може утворюватися згідно з національними традиціями або не присвоюватися взагалі лише якщо мама і (або) батько дитини є представниками національних меншин.

? Якщо заяву єМалятко подає одинока мама ???? – інформація про батька дитини записується з її слів. Прізвище та громадянство умовного батька буде таке ж, як у мами, а ім'я та по батькові можуть бути будь-якими. Відтак, дитина матиме прізвище мами, а по батькові дитини утворюватиметься від імені чоловіка, якого мама вказала батьком.

Прізвище, ім'я та по батькові дитини, які ви вказуєте у заяві ?? єМалятко, вносяться до свідоцтва про народженняФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора