Робоча нарада керівників закладів культури

Дата: 20.01.2021 14:17

Сьогодні, 20 січня 2021 року, 0 10:00 год. в малій залі адмінбудинку, відбулася робоча нарада керівників закладів культури Відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради. Нараду організувала і провела начальник відділу культури та дозвілля Інна Календарь. В нараді взяла участь селищний голова Людмила Милашевич.

Порядок денний

робочої наради керівників закладів освітиФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

1. Про якісні показники формування бухгалтерської звітності (доповідає Перлова С.М.).

2. Про підготовку до передачі майнових та матеріальних цінностей (Перлова С.М.).

3. Про популяризацію діяльності закладів культури у засобах масової інформації, соціальних мережах (доповідає Скриль Ю.В.).

4. Про план роботи на 2021 рік (інформує Скриль Ю.В.).

5. Про укладання Колективного договору 2021-2022 рр. (Шумейко Л.Г.).