Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Всесвітній день водно-болотних угідь.

Дата: 29.01.2021 08:35
Кількість переглядів: 236

Водно-болотні угіддя, вода і життя – нероздільні. Під таким девізом 2 лютого відзначатимуть Всесвітній день водно-болотних угідь.Фото без опису

Саме 2 лютого 50 років тому було підписано Конвенцію про водно-болотні угіддя. Болота, заплавні луки, ліси, плавні та мілководні водойми – життєво необхідні для накопичення, очищення та постачання прісної води для потреб людства і довкілля.

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації спільно з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України наголошує, що відновлення та збереження водно-болотних угідь є одним з важливих заходів для захисту прісних вод, пом’якшення наслідків змін клімату і адаптації до них.

За даними Секретаріату Рамсарської конвенції, водно-болотні угіддя, найцінніша екосистема, ресурси якої людство використовує для задоволення питних потреб і ведення сільського господарства, риболовлі і аквакультури. Для майбутнього планети ми маємо усвідомити важливість припинення руйнування і почати відновлювати водно-болотні екосистеми, берегти джерела прісної води та ощадливо її використовувати.

Щороку до інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь Секретаріат Рамсарської конвенції готує низку освітніх матеріалів. Перейшовши за посиланням: https://www.worldwetlandsday.org/, можна переглянути їх.

А Міндовкілля підготувало інформаційні матеріали в українському перекладі. Їх можна побачити тут: https://drive.google.com/.../1nlsDBhzrfrNTgzLf3VSWNzecTIc...

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора