Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведення засідань постійних комісій

Дата: 08.02.2021 10:42
Кількість переглядів: 446

Результат пошуку зображень за запитом картинки засідання постійних комісій

Графік  засідань

постійних комісій  селищної ради

з розгляду питань  третього пленарного засідання

ІІ сесії восьмого скликання (за погодженням з головами комісій)

 

09.02.2021, 10.00 год.                         Мала зала адмінбудинку, ІІІ поверх

 

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, природокористування, охорони навколишнього середовища:

 

1.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

2.Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.

3.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

4.Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність  громадян

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності.

6. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.

7.Про припинення права користування земельною ділянкою.

8.Про укладення договору оренди землі на новий строк.

 

 

09.02.2021, 16.00 год.                             Мала зала адмінбудинку, ІІІ поверх

 

Постійна комісії з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку:

 

Оскільки на цьому  засіданні комісія першочергово розглядатиме питання, пов’язані із виконанням рішень селищної ради від 29.01.2021 року «Про припинення комунального підприємства Криворудської сільської ради  «Криворудське» шляхом ліквідації» та «Про припинення комунального підприємства «Устимівський сільський комунгосп» шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальник» за участі голів ліквідаційних комісій та інших заінтересованих осіб, за рішенням членів комісії можливе проведення ще одного засідання із розгляду питань ІІІ пленарного засідання ІІ сесії селищної ради:

 

1.Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської територіальної громади.

2.Про затвердження акту приймання-передачі майна Семенівської районної ради.

3.Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з вивчення стану реалізації проєкту «Реконструкція приміщень колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр за адресою: село Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області».

4.Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки

5.Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громади на період з 2021 року по 2025 рік.

6.Про затвердження фінансового звіту за  2020 рік про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади.

7.Про затвердження передавальних актів припинених сільських рад.

8.Про списання дебіторської  заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».  9.Про затвердження залишків бюджетних коштів, які склалися станом на 01.01.2021 року.

10.Про  спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який склався станом на 01.01.2021 року.

11.Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та  загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2021 рік.

12.Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.

13.Про структуру виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

14.Про структуру відділу управління майном.

15.Про приєднання до Європейської ініціативи "Угодо мерів щодо Клімату та Енергії".

 

10.02.2021, 14.00 год.                                                Зала селищної ради      

 

Спільне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального розвитку, соціального захисту та  постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту:

 

1.Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції. 

2.Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та  загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2021 рік.

3.Про Погодження Положення про відділення стаціонарного догляду або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

4.Інформація головного лікаря КП "Семенівська ЦРЛ" про забезпечення медичного закладу інсуліном.

 

 

10.02.2021, 15.00 год.                                                Велика зала адмінбудинку

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції:

 

1.Про затвердження Регламенту роботи  Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.

2.Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради  № 110 від 29.01.2021 «Про затвердження Регламенту Семенівської селищної ради».

3.Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради  № 135 від 29.01.2021 «Про депутатський запит».

4.Про затвердження Регламенту Семенівської селищної ради.

5.Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з вивчення стану реалізації проєкту «Реконструкція приміщень колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр за адресою: село Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області».

6.Про затвердження Положення про старосту Семенівської селищної  ради.

7.Про план роботи Семенівської селищної ради на 2021 рік.

 

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора