Шляхи покращення превентивної роботи

Дата: 09.02.2021 13:09

Обговорюємо шляхи покращення превентивної роботи.Фото без опису

09 лютого 2021 року в приміщенні Семенівського сектору поліцейської діяльності відділу поліції №1 відбулася нарада, в якій взяли участь начальник СПД ВП №1 КРУП ГУНП в Полтавській області підполковник поліції Руслан Кочерга, начальник Семенівського районного сектору філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області майор внутрішньої служби Юлія Лут та дільничні офіцери поліції. В ході проведення наради були обговорені шляхи покращення превентивної роботи із неповнолітніми, що перебувають на обліку в секторі пробації. Крім того, було розроблено та затверджено графік спільних перевірок за місцем проживання підоблікових осіб, з метою попередження та профілактики вчинення повторних правопорушень. По завершенні наради було також вирішено питання, щодо оголошення в розшук підоблікових осіб. "Спільна профілактична робота працівників поліції та пробації спрямована на запобігання вчинення правопорушень",— зауважив начальник поліції Руслан Кочерга.