Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Третє пленарне засідання другої сесії восьмого скликання

Дата: 12.02.2021 13:46
Кількість переглядів: 384

Сьогодні, 12 лютого 2021 року, 0 10:00 год., у великій залі засідань адмінбудинку відбулося третє пленарне засідання другої сесії восьмого скликання Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова ЛюдмилаФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Милашевич. На засіданні присутні 24 депутати, 2 депутати Полтавської обласної ради-Володимир Куцовол, Олег Дядик, керівники структурних підрозділів, громадськість, ЗМІ.

Із 32 питань, винесених на розгляд третього пленарного засідання другої сесії Семенівської селищної ради, яке відбулось 12 лютого, прийнято рішення по 29 з них, а саме:

1. Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської територіальної громади.

2. Про затвердження Акту приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Кременчуцького району з балансу Семенівської районної ради в комунальну власність Семенівської територіальної громади в особі Семенівської селищної ради засобів та інших необоротних матеріальних активів.

3. Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції.

4. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.

5. Про затвердження Регламенту Семенівської селищної ради.

6. Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з вивчення стану реалізації проєкту «Реконструкція приміщень колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр за адресою: село Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області».

7. Про затвердження Положення про старосту Семенівської селищної територіальної громади.

8. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки .

9. Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громади на період з 2021 року по 2025 рік.

10. Про затвердження фінансового звіту за 2020 рік про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади.

11. Про затвердження передавальних актів припинених сільських рад.

12. Про списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».

13. Про затвердження залишків бюджетних коштів, які склалися станом на 01.01.2021 року.

14. Про спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який склався станом на 01.01.2021 року.

15. Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2021 рік.

16. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради, за відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.

17. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

18. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.

19. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.

23. Про припинення права користування земельною ділянкою.

24. Про укладення договору оренди землі на новий строк.

25. Про внесення змін до структури виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

26. Про внесення змін до структури відділу управління майном.

27. Про затвердження Плану роботи Семенівської селищної ради на 2021 рік.

28. Про погодження Положення про відділення стаціонарного догляду або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.

29. Про внесення змін до рішення «Про затвердження та введення в дію структури клубних закладів Семенівської селищної ради з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року.

У питанні "Різне" виступили депутати селищної ради Василь Голодний, Олена Хоменко, Лариса Власюк, Сергій Семигреєнко, Сергій Сирота, Артем Даценко, Віктор Юрченко, депутат обласної ради Володимир Куцовол.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора