Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Третє пленарне засідання: поіменне голосування

Дата: 12.02.2021 15:25
Кількість переглядів: 437

Результат пошуку зображень за запитом картинки поіменне голосування селищна рада

Відповідно до п.4 ст.75 Регламенту Семенівської селищної ради про те, що результати поіменного голосування розміщуються на офіційному сайті   селищної ради не пізніше наступного робочого дня з дня проведення пленарного засідання, оприлюднюємо їх для загального ознайомлення 12.02.2021 року:

 

 1. Про прийняття майна з балансу Семенівської районної державної адміністрації, яке придбане за кошти місцевого бюджету, у комунальну власність Семенівської територіальної громади.
 2. Про затвердження Акту приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Кременчуцького району з балансу Семенівської районної ради  в комунальну власність Семенівської територіальної громади в особі Семенівської селищної ради  засобів та інших необоротних матеріальних активів.
 3. Про зміну назв закладів освіти Семенівської селищної ради та затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти в новій редакції. 
 4. Про затвердження Регламенту роботи  Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.
 5. Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради №110 від 29.01.2021 «Про затвердження Регламенту Семенівскої селищної ради».
 6. Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради № 135 від 29.01.2021 «Про депутатський запит».
 7. Про затвердження Регламенту Семенівської селищної ради.
 8. Про звіт голови тимчасової контрольної комісії з вивчення стану реалізації проєкту «Реконструкція приміщень колишньої ЗОШ під адміністративно-культурний центр за адресою: село Вереміївка, Семенівського району, Полтавської області».
 9. Про затвердження Положення про старосту Семенівської селищної територіальної громади.
 10. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки .
 11. Про внесення змін до Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом у Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громади на період з 2021 року по 2025 рік.
 12. Про затвердження фінансового звіту за  2020 рік про виконання бюджету Семенівської селищної територіальної громади.
 13. Про затвердження передавальних актів припинених сільських рад.
 14. Про списання дебіторської  заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна». 
 15. Про затвердження залишків бюджетних коштів, які склалися станом на 01.01.2021 року.
 16. Про  спрямування вільного залишку бюджетних коштів, який склався станом на 01.01.2021 року.
 17. Про затвердження Програми організації харчування здобувачів освіти закладів дошкільної та  загальної середньої освіти Семенівської селищної ради на 2021 рік.
 18. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради,  за відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.
 19. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
 20. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян.
 21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 22. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадян.
 23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колишньої колективної власності.
 24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для передачі земельних ділянок у власність чи користування громадян.
 25. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 26. Про укладення договору оренди землі на новий строк.
 27. Про внесення змін до структури виконавчого комітету  Семенівської селищної ради.
 28. Про внесення змін до структури відділу управління майном.
 29. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угодо мерів щодо Клімату та Енергії».
 30. Про затвердження Плану роботи Семенівської селищної ради на 2021 рік.
 31. Про погодження Положення про відділення стаціонарного догляду або тимчасового проживання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради.
 32. Про внесення змін до рішення «Про затвердження та введення в дію структури клубних закладів Семенівської селищної ради з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора