Графік засідань постійних комісій для розгляду питань четвертого пленарного засідання другої сесії восьмого скликання

Дата: 18.02.2021 13:55

Результат пошуку зображень за запитом картинки  оголошення про засідання постійних комісій

Графік засідань постійних комісій для розгляду питань

четвертого пленарного засідання другої сесії  селищної ради

восьмого скликання

22.02.2021, 13.00                                                                                      Зала селищної ради

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та запобігання корупції:

1.Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради  № 142 від 12.02.2021 «Про затвердження Положення про старосту Семенівської селищної територіальної громади».

2.Про підтвердження зупиненого селищним головою рішення Семенівської селищної ради  № 160 від 12.02.2021 «Про внесення змін до  структури Виконавчого комітету Семенівської селищної ради».

22.02.2021, 14.00                                                                                           Зала селищної ради

Спільне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального розвитку, соціального захисту та  постійної комісії з питань освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту:

1.Про затвердження мережі закладів освіти Семенівської селищної ради.

22.02.2021, 16.00

Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна  та соціально-економічного розвитку:

1. Про оплату праці працівників Очеретуватської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  2. Про оплату праці працівників Устимівської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  3. Про оплату праці працівників Криворудської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  4. Про оплату праці працівників Рокитівської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  5. Про оплату праці працівників Богданівської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  6. Про оплату праці працівників Заїчинської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  7. Про оплату праці працівників Василівської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  8. Про оплату праці працівників Біляківської сільської ради, затвердження та введення в дію штатного розпису.
  9. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради за Відділом управління майном Семенівської селищної ради на праві оперативного управління.
  10. Про закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської селищної ради за комунальним підприємством  Семенівської селищної ради «Комунальник» на праві господарського відання.
  11. Про зміну назви та затвердження Положення про комунальну організацію «Місцева пожежна охорона Василівської сільської ради Семенівського району Полтавської області».
  12. Про внесення змін до текстової частини рішення № 60 першої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання.
  13.  Про внесення змін до текстової частини рішення №147 другої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання.
  14. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.