Дата: 23.02.2021 11:02

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, відбулося засідання Виконавчого комітету Семенівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Милашевич. На порядку денному розглянуто і прийнято рішення по переліку питань:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

23.02.2021р.

1.Про затвердження Плану заходів щодо відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня у Семенівській селищній територіальгній громаді.

Доповідає: І.КАЛЕНДАРЬ – начальник відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради.

2.Про затвердження Плану заходів з проведення огляду-конкурсу «Весняні передзвони».

3.Про затвердження Плану заходів щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів установами Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2-23 роки.

Доповідає: С.ПАЛІЙ –начальник фінансового управління селищної ради.

4.Про повідомну реєстрацію колективних договорів

Доповідає: І.ЖАРІКОВА – спеціаліст юридичного відділу селищної ради.

5.Про роботу зі зверненнями громадян за 2020 рік.

Доповідає: А.БАРДАЛИМ - діловод селищної ради.

6.Про порушення клопотання.

Доповідає: О.МІЗІН – начальник відділу організаційно-кадрової роботи селищної ради

7. Про затвердження Порядку складання протоколів про адміністративні правопорушення та бланку протоколу.

Доповідає: І.ЖАРІКОВА – спеціаліст юридичного відділу селищної ради.

8.Про доцільність цілодобового перебування дитини в закладі.

Доповідає: Ж.ОМЕЛЬЧЕНКО – начальник Центру соціальної підтримки сімей та дітей.

9.Про виконання Плану робіт за 5 місяців 2020 року КП Семенівської селищної ради «Комунальник».

Доповідає: О.СУРКОВ – директор КП Семенівської селищної ради «Комунальник».

10.Про погодження Плану робіт КП Семенівської селищної ради «Комунальник» на 2021 рік.

Доповідає: О.СУРКОВ – директор КП Семенівської селищної ради «Комунальник».

11. Про доцільність розробки проєктної заявки "Капітальний ремонт будівлі дитячого садка за адресою: вул. Гагаріна №1/5 в смт. Семенівка Семенівського району Полтавської області".

Неіленко С.А.