Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Важлива інформація

Дата: 26.02.2021 10:05
Кількість переглядів: 247

Фото без опису

 

До уваги жителів громади!

Одним з напрямків Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 - 2025 роки визначено санаторно – курортне оздоровлення членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни з числа учасників АТО/ООС, загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб, які загинули внаслідок поранень, каліцтва, контузій чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності (далі – члени сімей загиблих) та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території інших держав, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення на забезпечення санаторно – курортним оздоровленням (далі – осіб з інвалідністю внаслідок війни), яким встановлено статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», членів сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.

Порядок проведення санаторно – курортного оздоровлення окремих категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету затверджено рішенням пленарного засідання другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання 29 грудня 2020 року № 38.

Забезпечення санаторно – курортним оздоровленням пільгових категорій громадян здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету шляхом передачі міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету бюджетам територіальних громад.

На обласному рівні розпорядником бюджетних коштів є Департамент соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації. Розпорядником нижчого рівня є Управління соціального захисту населення та праці Семенвської селищної ради.

В рамках Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021 - 2025 на цілі, про які йшлося вище, для жителів Семенівської громади виділено кошти в сумі 60 тис. грн., з помісячним розписом на 2021 рік: квітень 2021 року – 20 тис. грн.; травень 2021 року – 20 тис. грн.; червень 2021 року – 20 тис. грн.

Велике прохання до жителів Семенівської територіальної громади, які мають право на отримання пільг відповідно до діючого законодавства, звертатися до Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради, яке розташоване за адресою: смт. Семенівка, вул. Незалежності,44, кімната 108.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора