Семінар для осіб, що перебувають на обліку в Семенівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Дата: 03.03.2021 16:56

03 березня 2021 року для осіб які перебувають на обліку у Семенівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області заступник начальника відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Зайченко Олена спільно із представником Семенівської РФ Полтавського обласного центру зайнятості Тетяною Баранцовою за допомогою програми ZOOM провели правопросвітницький семінар.

Олена Зайченко поінформувала присутніх про основні права землевласників та землекористувачів та відповідальність за порушення цих прав. Розповіла про призначення та розміри земельних ділянок, які можна отримати безоплатно у власність.

Для того, щоб приватизувати земельну ділянку необхідно:

• звернутися до компетентного органу для отримання відповідного рішення про передачу земельної ділянки у власність (дозвіл на розробку технічної документації або проекту землеустрою щодо її відведення);

• після прийняття відповідного рішення, вам необхідно звернутися в землевпорядну організацію для проведення робіт по виготовленню землевпорядної документації;

• спеціалісти землевпорядної організації проводять аналіз наданих вами документів, здійснюють геодезичну зйомку земельної ділянки, формують документацію;

• після розроблення землевпорядної документації ви звертається до органу, який видав дозвіл на її розробку, із заявою про її затвердження;

• компетентний орган розглядає подану заяву та землевпорядну документацію і приймає відповідне рішення (про її затвердження та передачу земельної ділянки у власність або про відмову у її затвердженні);

• після прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки ви звертаєтеся до Державного реєстратора для внесення відомостей до Державного реєстру речових прав. З моменту проведення Державної реєстрації речового права власності на земельну ділянку ви стаєте законним її володільцем.

Після інформаційної частини семінару, працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де присутні мали змогу отримати роз’яснення з правових питань.