Передача в оренду об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади

Дата: 26.03.2021 09:52

Укладені договори оренди майна, яке належить до комунальної власності  Олевської міської ради станом на 01.02.2020 року - Олевська ТГ

З метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду комунального майна територіальної громади, надаємо інформацію про:

• Перелік першого типу об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні;
  • Перелік другого типу об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону.

Із Переліками об’єктів, які затверджені рішенням другої сесії селищної ради восьмого скликання від 17 березня 2021 року, можна ознайомитися тут.