Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

1 квітня - Міжнародний День сміху!

Дата: 31.03.2021 16:35
Кількість переглядів: 500

 

Розважально – пізнавальна програма (До Дня сміху) «Математики також  жартують»Першого квітня  світ відзначає Міжнародний День сміхуsmiley  

Достеменно так і не відомо, хто першим дав поштовх цій добрій традиції. Існують різні версії, та це не так вже й важливо. Головне, що жарти і сміх активно супроводжують все наше багатогранне життя, об’єднуючи абсолютно різних людей, допомагають  філософському сприйняттю дійсності, адже події  та кольори настрою мають властивість постійно змінюватися.

Лише на перший погляд може здатися, що в нинішніх суворих та прагматичних реаліях смішні історії  відходять на задній план.   

Але  це далеко не так, бо гумор як незаперечний атрибут соціалізації має здатність впливати на наш внутрішній стан, налаштовуючи на хвилю оптимістичного підходу до різних життєвих ситуацій.

Нинішній час відкриває широкі можливості для спілкування, удосконалюючи  його формат та стираючи відстані. У схемі інформаційного обміну жарти, навіть довкола досить серйозних тем, займають далеко не останнє місце.

Щиро хочеться побажати, щоб ми завжди були відкритими для здорового, толерантного, дотепного гумору, який би позитивно сприймався як розумом, так і серцем. Проте пам’ятали, що є відмінність між жартом та насмішкою. Найлегше висміювати чужі недоліки, значно важче - визнавати свої.

Тож завжди будьмо об’єктивними, а гумористичний настрій нехай додає емоційного тонусу, спонукає самовдосконалюватись та невпинно рухатись вперед. Першоквітневих посмішок всім,  щоб доречні жарти йшли лише на користь!

Хай весна впевнено і красиво входить в наші серця, а щирий, доброзичливий сміх подовжує життя та наповнює його радісними епізодами!wink


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора