Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

12 квітня-День працівників ракетно-космічної галузі України

Дата: 12.04.2021 08:20
Кількість переглядів: 489

12 квітня-День працівників ракетно-космічної галузі УкраїниФото без опису

Дата святкування Дня працівників ракетно-космічної галузі України була вибрана по очевидних причинах. Адже саме цього дня, 12 квітня 1961 року, людина вперше побувала в космосі.

На офіційному рівні в сучасній Україні свято було затверджене Указом Президента України № 230 13 березня 1997 року. Працю українських працівників ракетно-космічної галузі цінують у всьому світі. Відомий інженер і підприємець Ілон Маск, що інвестує мільйони доларів в розвиток космічної галузі заявив, що українська ракета «Зеніт» по праву вважається однією з кращих раніше створених моделей.

При цьому доки великі космічні кораблі борознять простори всесвіту, в Україні також розвивається ракетомоделювання. У 2016 році у Львові пройшов Чемпіонат світу з ракетомоделювального спорту, перше місце в якому серед команд з 19 країн зайняли наші хлопці.

Залишається лише звернутися до всіх, хто причетний до ракетно-космічної галузі України, і сказати їм: «Ви просто космос!».

До речі, 12 квітня за рішенням Міжнародної авіаційної федерації також відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора