ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУ

Дата: 12.04.2021 10:30

ПРОВЕДЕНО АПАРАТНУ НАРАДУФото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні, 12 квітня 2021 року, селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів, структурних підрозділів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Людмила Павлівна заслухала інформацію всіх керівників відділів селищної ради, зокрема зупинилась на земельних питаннях, щодо проведених робочих зустрічей в селах Крива Руда, Рокити, Заїчинці, Василівка.

Людмила Милашевич, повідомила — «Земельні питання залишаються відкритими, створені робочі комісії, які повинні прозвітуватись про стан інвентаризації земель, та їх перші результати».

Відділом освіти, молоді та спорту Семенівської селищної ради повідомлено, про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбулося 10 квітня 2021 року, та стан захворюваності і відвідувань в закладах освіти.

По закінченню наради селищним головою Людмилою Милашевич, було взято на контроль найважливіші питання, надані відповідні доручення, визначено відповідальних виконавців.