Не випалюйте сухостій та опале листя

Дата: 12.04.2021 14:25

Шановні жителі громади!

Звертаємося до вас, з проханням не випалювати суху рослинність та не знищувати природу!

З настанням теплої погоди, підвищується рівень пожежної небезпеки. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу, не оминає це лихо і нашу громаду.

Найбільш небезпечним для здоров’я людей є токсичний дим від спалювання відходів.

Знищення решток рослин і опалого листя є вкрай небезпечним, адже зазвичай перетворюється у неконтрольоване горіння та пожежі.

Паління сухостою знищує не тільки рослинний світ, а й тваринний, які разом є першоджерелом утворення гумусу. Саме гумус є результатом багатих і родючих українських чорноземів.

Закликаємо вас, не випалювати суху траву, бур’ян при наведенні ладу біля своїх садиб, на прибудинкових територіях, городах, адже це перетворює родючі землі навколо нас на попелище, додає роботи пожежним, наносить непоправну шкоду екології!

Бережіть себе і природу! Зробимо світ навколо нас кращим та яскравішим!