Дата: 14.04.2021 10:08

Фото без описуПЕРШІ ОБГОВОРЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ ІЗ НОВОСТВОРЕНИМИ ЗЕМЕЛЬНИМИ РОБОЧИМИ КОМІСІЯМИ

Вчора, 13 квітня 2021 року, відбулося перше засідання робочої комісії села Крива Руда. Землевпорядник, голова робочої групи Наталія Мовчан, доповіла про роботу за період повноважень створеної земельної комісії.

Наталія Іванівна, детально зупинилась на ділянках колективної власності, землях господарських дворів, громадських пасовищ та сінокосах. Зокрема, зауважила про долю обезводнених боліт, озер, які відносяться до водного фонду, адже водні ресурси, являють собою стратегічний, життєво- важливий природний ресурс, що має особливе значення.

«На часі проведення аналізу земель колективної власності та виявлення порушень права громадян» — зазначає Наталія Мовчан.

Начальник відділу земельних відносин Семенівської селищної ради Григорій Шквир, надав роз’яснення та відповів на питання, с приводу подальшої долі земель.

Депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, — зазначає, що робоча комісія належним рівнем вивчає питання громади.

Семенівський селищний голова Людмила Милашевич: « Робочі комісії на даний час вивчають потреби сіл, кожного громадянина та кожного двору, адже це дуже важливо! Заслуховуємо всі зауваження та пропозиції.».