ДВАДЦЯТЬ ТРИ РОКИ СЛУЖІННЯ ГРОМАДІ

Дата: 14.04.2021 10:11

Двадцять три роки минуло з того часу, а саме 14 квітня 1998 року, отримавши перемогу у чергових виборах на посаду Семенівського селищного голови, розпочала виконання своїх обов`язків Людмила Павлівна Милашевич. Вмілий і досвідчений керівник, організатор, громадська діячка, педагог, артистка, а взагалі, багатогранна особистість, яка з величезною енергією звалила на свої жіночі плечі купу роботи, купу щоденних турбот, великої відповідальності за громаду та колектив, які вона очолює. Її щоденне кредо: "З людьми, до людей, для людей". Вона вже вшосте обрана на посаду селищного голови. А з 2015 року очолює Семенівську територіальну громаду. На ввіреній посаді Людмила Милашевич першочергову увагу приділяє соціальним проєктам, питанням благоустрою та забезпечення громадського порядку. Багато часу приділяє розвитку аматорського мистецтва нашого краю. Є ідейним натхненником багатьох культурно-мистецьких заходів, бо сама є однією з найкращих співачок Полтавщини. А ще гарно грає на баяні... Всіх чеснот не перелічити.

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, орденом "Честь і слава України", орденом "Берегиня України", подякою Прем`єр міністра України, численними грамотами Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради. У 2019 році, з нагоди Дня самоврядування, нагороджена іменним годинником Полтавської обласної ради. А ще Людмила Павлівна любляча, турботлива мати сину та доньці, дбайлива бабуся для маленького онука. Люблять, шанують і поважають її колеги та мешканці великої громади. Успіхів Вам, Людмило Павлівно, на нелегкій ниві самоврядування! Щастя, здоров`я на довгі роки життя.