Чиста територія громади – це спільна праця кожного з нас

Дата: 14.04.2021 13:36

Чиста територія громади – це спільна праця кожного з нас!Фото без опису

З метою покращення стану довкілля, упорядкування, озеленення та благоустрою населених пунктів сіл та селища громади закликаємо, власників та орендарів магазинів, керівників установ, організацій та підприємств забезпечити прибирання прилеглих та закріплених за ними територій!

Особливу увагу звертаємо на прибирання кладовищ, адже незабаром Великодні свята та поминальні дні, тому потрібно привести до ладу все і всюди.

Просимо всіх максимально долучитись до щорічного місячника з благоустрою! Щоб зробити користь суспільству, природі, рідному селищу, необхідно витратити зовсім не багато часу. Для цього організуйте прибирання на власному подвір’ї, біля під’їзду будинку, на території вулиць, парків тощо.

Пам’ятайте, що про природу та чистоту довкілля дбає не тільки держава, але й кожен із нас особисто!