Робоча зустріч селищного голови

Дата: 15.04.2021 11:06

Сьогодні, 15 квітня 2021 року, відбулася робоча зустріч селищного голови Людмили Милашевич з начальником відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради по питанню надання двох кандидатур депутатів Семенівської селищної ради для включення до складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти, з метою формування персонального складу комісії, відповідно до п.4 ст.39 Закону України "Про повну загальну середню освіту".

Конкурсний відбір на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти відбудеться у слідуючих закладах (перелік закладів):

-Семенівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №2 Семенівської селищної ради;

-Веселоподільського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради;

-Біляківського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради;

-Степанівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради;

-Криворудського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради;

-Очеретуватського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Семенівської селищної ради.Фото без описуФото без опису