Робоче засідання постійної комісії: вирішення поточних проблем і плани на перспективу

Дата: 15.04.2021 17:05

15 квітня під головуванням Валерія Книша відбулось робоче засідання постійної комісії селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку. Участь в роботі комісії взяла Семенівський селищний голова Людмила Милашевич.

На порядок денний засідання виносились такі питання:

• Про погодження наближення планових показників на 2021 рік КП «Семенівська лікарня».
  • Про погодження перерозподілу видатків в межах загального обсягу затверджених кошторисних призначень на 2021 рік.
  • Про погодження внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік.
  • Про погодження наближення коштів ГО «Асоціація людей з обмеженими можливостями» для проведення заходів на травень 2021р.
  • Про погодження наближення коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

Підставою для розгляду зазначених питань стали звернення керівників структурних підрозділів, комунального підприємства та громадської організації селищної ради.

Їх вирішення необхідне для забезпечення окремих напрямів життєдіяльності громади та організації конкретних заходів, тож після обговорення депутати погодили:

• наближення коштів у сумі 160 000 грн. у відповідності до листа головного лікаря ЦРЛ від 13.04.2021 року;
  • перерозподіл видатків в межах загального обсягу затверджених кошторисних призначень на 2021рік відповідно до листа відділу культури та дозвілля Семенівської селищної ради від 06.04.2021 року;
  • внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної територіальної громади на 2021 рік відповідно до рішення шостої позачергової сесії восьмого скликання Оболонської сільської ради від 31.03.2021 року №20 «Про внесення змін до бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік»;
  • наближення коштів ГО «Асоціація людей з обмеженими можливостями» для проведення заходів на травень 2021 року;
  • наближення коштів відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту у сумі 30 000 грн.

На завершення роботи голова комісії Валерій Книш озвучив питання, які планується розглянути на наступному засіданні з метою продуктивної співпраці депутатів із головними розпорядниками коштів.