ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ

Дата: 16.04.2021 12:45

Фото без описуСьогодні, 16 квітня Семенівський селищний голова Людмила Милашевич обговорила  важливі робочі питання з директором Криворудського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради Павлом Бабарикою та директором КП «Комунальник» Олександром Сурковим.

Директор Криворудської загальної середньої освіти I-III ступенів Семенівської селищної ради Павло Миколайович, звернувся з проханням, здійснити  випилювання дерев, що знаходяться  на території навчального закладу. З часом ці дерева можуть становити небезпеку, адже досягли вікової межі, є аварійними, сухостійними.  Дерева можуть пошкодити  лінії електропостачання, тож їх потрібно в найкоротші терміни спиляти — говорить Павло Миколайович».

Людмила Милашевич,  зазначає, — що комісія має провести обстеження та скласти акт. Лише потім, здійснити  роботи з видалення вкрай аварійних дерев, які становлять реальну загрозу.

Крім того обговорено, питання якісної та доступної освіти, створення комфортного і безпечного освітнього середовища.

За словами Людмили Милашевич: «Заклад освіти має бути місцем, куди хочеться йти і де безпечно знаходитись, де учні почуваються комфортно, мають друзів та нічого не бояться, на уроках цікаво, учителі дають змогу висловлювати власну думку ».