КОМУНАЛЬНУ ГАЛУЗЬ У ГРОМАДІ ПОТРІБНО РОЗВИВАТИ!

Дата: 16.04.2021 13:27

Фото без опису Комунальне підприємство — це один із важливих аспектів функціонування успішної громади. На сьогодні підприємство  обслуговує  всі населені пункти, що входять до складу Семенівської територіальної громади.

Директор КП «Комунальник» Олександр Сурков, звернувся з проханням до Семенівського селищного голови Людмили Милашевич та депутата Полтавської обласної ради  Володимира Куцовола, придбати для даного підприємства необхідну техніку, зокрема трактор.

«Покращення матеріально-технічної бази комунального підприємства дозволить створити для мешканців усіх населених пунктів громади комфортніші умови проживання, покращивши благоустрій та інфраструктуру» — зазначає Олександр Сурков.

«Ми прагнемо розвивати комунальну галузь. Тому потрібно докласти  зусиль для  придбання додаткового спецтранспорту та інвентарю. Усе для того, щоб покращувати якість обслуговування населення» — зазначає Семенівський селищний голова Людмила Милашевич.