17 квітня - День пожежної охорони!

Дата: 16.04.2021 15:36

17 квітня - День пожежної охорони - ДСНС України

17 квітня в Україні традиційно відзначається День пожежної охорони. Неодмінними рисами тих, хто пов’язав життя з цією професією, є дисципліна, мужність, усвідомлений поклик душі діяти на межі постійного ризику.

Завдяки високопрофесійності приборкувачів вогню в їх послужному списку порятовані людські життя, збережені матеріальні і культурні цінності, захищені екосистеми.

Щира вдячність пожежникам за неспокійну щоденну варту, не розділену на будні і свята, оперативне реагування в екстремальних ситуаціях, наполегливу роботу щодо попередження порушень у поводженні з вогнем. Найефективнішим зворотним зв’язком від громади для вогнеборців має стати підвищення відповідальності кожної людини за дотримання правил  пожежної безпеки.

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони! Міцного всім здоровя, злагоди в родинах, втілення задумів, здійснення мрій, оптимізму, налаштованості на майбутнє! Хай  доля завжди буде прихильною, а вогонь палає лише в серцях!