17 квітня - День довкілля!

Дата: 16.04.2021 15:53

Всесвітній день довкілля

17 квітня в Украні відзначається День навколишнього середовища, який ми найчастіше називаємо Днем довкілля.

Довкілля - це багатогранний,  суворий і лагідний, потужний і вразливий наш спільний простір, в якому відбувається постійний рух такого звичного життя, що сприймається як даність. Але саме від нашого ставлення залежить, яким бути великому храму природи.

Не споживацьке ставлення та людський егоїзм, а раціональне використання природних багатств і водночас примноження довколишніх ресурсів є єдиним шляхом збереження екологічної рівноваги. Системний підхід та усвідомлена моральна відповідальність, а не лише окремі природоохоронні акції, допоможуть  зберегти цей  прекрасний і розмаїтий світ не лише для сучасників, а й для нащадків!