Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ЗУСТРІЧ ЗІ СПІВРОБІТНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Дата: 23.04.2021 07:46
Кількість переглядів: 1030

Фото без описуВчора, 22 квітня 2021 року, відбулася зустріч Семенівського селищного голови Людмили Милашевич, депутата Полтавської обласної ради Володимира Куцовола, депутат Семенівської селищної ради Юлії Єлагіної, начальника відділу земельних відносин Семенівської селищної ради Григорія Шквира, начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Семенівської селищної ради Світлани Неіленко, директора КП «Комунальник» Олександра Суркова зі співробітниками Національної академії аграрних наук України.

Мета візиту — вивчити земельні  питання, та ряд проблем, які виникають щоденно в територіальних громадах. Для того, щоб врахувати всі зауважені недоліки та  пропозиції під час розроблення законопроектів  України. 

 «Україна має великий природний, промисловий, людський, інтелектуальний потенціал. У контексті подолання  соціальної напруги держава повинна запропонувати стратегію розвитку, а аграрний комплекс, який виробляє значну частку валового внутрішнього продукту України, забезпечує усі сфери життєдіяльності нашої держави,  і є одним  локомотивом української економіки», наголосив  депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол, звертаючись до присутніх.

Учасники зустрічі акцентували увагу на важливих питаннях щодо ринку землі, назвавши його питанням національного значення і зауваживши на необхідності підсилення ролі наукового супроводження, вивчення кожної громади більш індивідуально.

  Підсумовуючи результати цієї важливої зустрічі,  учасники наголосили на  наявності шляхів й  впливу на стратегічні вектори розвитку держави.

Ми дякуємо науковцям, які перш ніж подавати пропозиції, вивчають питання на місцях, спілкуючись з посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Маємо надію, що ця зустріч була корисною, як для нас,  так і для науковців. Впевнені в тому, що тільки після вивчення питань на місцях, можна говорити  про написання проектів. Дуже сподіваємося на подальшу співпрацю.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора