Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

В допомогу платникам Електронний кабінет

Дата: 29.04.2021 11:25
Кількість переглядів: 394

Лубенський сектор організації роботи Головного управління ДПС у Полтавській області нагадує платникам податків про можливості сервісу «Електронний кабінет». Даний сервіс надає можливість переглянути інформацію, яка збирається, використовується та формується податковою службою в процесі обліку платників податків та адміністрування податків, зборів, єдиного внеску, здійсненням податкового контролю. Платники, не покидаючи свого робочого місця, мають можливість провести звірку розрахунків з бюджетом, а за потреби отримати документ, що підтверджує стан розрахунків. З впровадженням єдиного рахунка, було внесено відповідні зміни до нормативних документів, в результаті яких інформація про рух коштів на єдиному рахунку стала доступною платнику в Електронному кабінеті. 

Щоби отримати витяг щодо стану розрахунків з бюджетом платник податків надсилає до органу ДПС за місцем обліку запит за формою «F/J1300204» використовуючи меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Витяг формується за період, вибраний платником податків при створені запиту, та надсилається платнику через Електронний кабінет не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня його отримання. 

Звертаємо увагу, що платник має можливість направити запит та отримати витяг, скориставшись засобами ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності». При цьому сформований витяг направляється також на електронну пошту платника, з якої було відправлено запит.

Як подати уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи через Електронний кабінет

Лубенський сектор організації роботи Головного управління ДПС у Полтавській області нагадує, що у разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах, платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою, чинною на час подання уточнюючої декларації.

Для подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи платник податків може скористатися Електронним кабінетом (https://cabinet.tax.gov.ua).

Після проходження електронної ідентифікації в Електронному кабінеті  платник податку має можливість сформувати, підписати та надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію про майновий стан і доходи за допомогою використання режиму «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора