В ЦЕНТРІ СЕЛИЩА ОФОРМИЛИ ПИСАНКОВЕ ДЕРЕВО

Дата: 30.04.2021 11:32

До Великодніх свят в центрі селища Семенівка за ініціативи Семенівського селищного голови Людмили Милашевич, оформили писанкове дерево. Близько 500 писанок розвісили на металевому дереві. «Прикраси, а саме пасхальні писанки створювали заклади загальної середньої освіти Семенівської селищної ради та заклад позашкільної освіти Семенівського БДЮТ» – розповідає директор Семенівського БДЮТ Наталія Вайло.

Всі з радістю долучилися до виготовлення прикрас, як виявилося, це заняття сподобалося дітям і дорослим. В кожну писанку, вклали найкращі побажання миру і злагоди всім. У писанки вкладався особливий сенс. Кожен вензелик і штришок ніс певне значення. Використали техніки бісероплетіння, в’язання гачком, пейзаж, обмотування нитками та ряд інших. У будь-якому випадку, яскраві малюнки і кольори приносять настрої в свято.

Святкове писанкове деревце не тільки красиво виглядає, але і подарує настрій свята.