Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 30.04.2021 14:35
Кількість переглядів: 1677

Фото без опису

 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ!

 

Повідомляємо, що пленарне засідання третьої сесії Семенівської селищної ради восьмого скликання згідно розпорядження селищного голови від 30 квітня 2021 року відбудеться 12.05.2021 року о 09.00 год. у Великій залі адмінбудинку за адресою: смт.Семенівка, вул. Незалежності, 44.  

На порядок денний виносяться такі питання:

 

1.Про внесення змін  до показників бюджету  Семенівської   селищної  територіальної громади на 2021  рік.    Пояснювальна записка     Додатки   1  2  3

2.Про виключення Куцовола В. М. із складу  виконавчого комітету Семенівської селищної ради I скликання.

3. Про граничні суми витрат на  придбання легкових автомобілів,  меблів,іншого обладнання та  устаткування, комп’ютерів,  придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого  самоврядування, а також  установами та організаціями, які утримуються за рахунок  бюджету  Семенівської селищної   територіальної громади на 2021-2023 роки.  

4.Про доцільність проведення капітального ремонту частини першого поверху  адміністративної будівлі за адресою: вул. Незалежності, буд.44 смт. Семенівка Кременчуцького району Полтавської області під розміщення ЦНАПу Семенівської селищної ради.

5.Про участь та виділення коштів на співфінансування участі у Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

6. Про надання дозволу Веселоподільському сільському споживчому товариству на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

7. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства, що знаходиться за межами с. Калинівка на території Семенівської селищної ради

8. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням для ведення фермерського господарства, що знаходиться за межами с. Біляки на території Семенівської селищної ради

9. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель  колективної власності ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп»

10. Про затвердження детального плану території орієнтовною площею 4,8 га, що обмежується проїзними частинами вулиці Братів Шестопалів та сусідньою земельною ділянкою

11. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та  припинення права постійного користування земельною ділянкою Семенівській районній спілці споживчих товариств

12. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для розміщення полігонів твердих побутових відходів) та передачу вказаної земельної ділянки у постійне користування КП Семенівської селищної ради «Комунальник»

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель колективної власності

15. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду

16. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту, в смт. Семенівка

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю)) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Зінченко К.М.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (земельних часток (паїв)) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Христенко А.Ю.

19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю)) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Рубан С.В.

20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Біленко О.О.

21. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельної частки (паю)  гр. Лут Т. І.

22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельної частки (пай) гр. Муль Г.М.

23. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки    для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (земельної частки (паю) гр.Вовк Н.О.

24. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність  земельної ділянки для  будівництва гаража в смт Семенівка

25. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва Смазі Н.Л.

26. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва Деллерту В.Е.

27. Про передачу в оренду земельних ділянок комунальної власності, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі гр. Ковтуну О.О.

28. Про затвердження проєктів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду  для городництва в межах смт Семенівка

29. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Мороз Н.М.

30. Про надання дозволу гр. Бибику Є.Ю. на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

31. Про надання дозволу Селянському (фермерському) господарству «АСТРА» на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель запасу Семенівської селищної ради

32. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами с. Малинівка, на умовах оренди гр. Гнатенку В.С.

33. Про припинення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться за межами с. Заїчинці

34. Про припинення права користування земельними ділянками

35. Про відкладення розгляду клопотання ПСП «ДРУЖБА» про внесення змін до Договору оренди землі від 06 вересня 2010 року та Додаткової угоди до Договору від 16 червня 2016 року

36. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Калинівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Сербину В.М.

37. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Крива Руда, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Фесечко Н.М.

38. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Брусове, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Полив’яному О.І.

39. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Устимівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Кривошиї І.С.

40. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Заїчинці, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Бартошу Ю.Я.

41. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель житлової та громадської забудови у власність (користування)

42. Про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Семенівської селищної ради «Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності та передачу земельних ділянок в оренду» від 10.07.2020

43. Про відмову у задоволенні клопотання Сторчак Н.Б. про внесення змін до рішення п’ятдесят шостої сесії Семенівської селищної ради «Про погодження технічної документації щодо поділу земельної ділянки комунальної власності та передачу земельних ділянок в оренду» від 10.07.2020

44. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради)

45. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Веселоподільської сільської ради)

46. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради)

47. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради)

48. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради колишньої (на території колишньої Рокитівської сільської ради)

49. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Степанівської сільської ради)

50. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради)

51. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради)

52. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради)

53. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Богданівської сільської ради)

54. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради)

55. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради в смт Семенівка

56. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами  с. Василівка, для городництва на умовах оренди гр. Рябич Л.І.

57. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки, для городництва на умовах оренди гр. Мусієнку В.О.

58. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Біляки, для городництва на умовах оренди гр. Гетьману М.Г.

59. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Василівка, для городництва на умовах оренди гр. Рябич Л.М.

60. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Василівка, для городництва на умовах оренди гр. Рябичу Ю.В.

61. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Степанівка, для городництва на умовах оренди гр. Сушку В.В.

62. Про надання дозволу на   виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в смт. Семенівка, для городництва на умовах оренди гр. Заворотньої К.П.

63. Про надання дозволу гр. Симоняну Т.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, що знаходиться за межами с. Рокити,  в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства

64. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Богданівської сільської ради)

65. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Вереміївської сільської ради)

66. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Веселоподільської сільської ради)

67. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради)

68. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради)

69. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради)

70. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради)

71. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради)

72. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради)

73. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради)

74. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради)

75. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради)

76. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах  смт. Семенівка та с. Тарасівка на території Семенівської селищної ради

77. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських сіножатей та пасовищ на території Семеніської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради)

78. Про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення громадських сіножатей та пасовищ на території Семенівської селищної ради  (на території колишньої Рокитівської сільської ради)

79. Про затвердження технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства та передачу земельних ділянок у власність  громадян

80. Про затвердження технічної документації із землеустрою для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу земельних ділянок у власність  громадян

81. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Калинівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Гайдук Альоні Вікторівні

82. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Калинівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Гайдуку Сергію Миколайовичу

83. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Калинівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Григор’євій Надії Іванівні

84. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Рокити, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Луценко Нелі Вікторівні

85. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в межах с. Осокори, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Захарченко Ганні Павлівні

86. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами  с. Устимівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди  гр. Кривоший Валентині Яношівні

87. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами  с. Василівка, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди  гр. Нетесі Ользі Борисівні

88. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої на території колишньої Товстівської сільської ради, для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Опришко Оксані Вікторівні

89. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби на умовах оренди гр. Тищенку Сергію Олександровичу

90. Про відмову гр. Покотило В.М. в затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Єгорівка,  для ведення особистого селянського господарства

91. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Степанівка, у користування для городництва гр. Сушко Т.Г.

92. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Степанівка, у користування для городництва гр. Сушку Є.В.

93. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Очеретуватської сільської ради)

94. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Богданівської сільської ради)

95. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Василівської сільської ради)

96. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої  Вереміївської сільської ради)

97. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Заїчинської сільської ради)

98. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Криворудської сільської ради)

99. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Липнягівської сільської ради)

100. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Рокитівської сільської ради)

101. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Товстівської сільської ради)

102. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Устимівської сільської ради)

103. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  на території смт Семенівка

104. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарств на території Семенівської селищної ради (на території колишньої Біляківської сільської ради)

105. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території колишньої Веселоподільської сільської ради

106. Про відмову в наданні дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність громадян для ведення особистого селянського господарства

107. Про відмову в наданні дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою у власність чи користування громадян, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

108. Про надання дозволу на  виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд для подальшої передачі у власність чи користування громадян

109. Про відмову у наданні  дозволу ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп» щодо інвентаризації земельних ділянок згідно Державних актів на право постійного користування землею

110. Про відмову у наданні  дозволу ПСП «СЕЛЯНСЬКА СПІЛКА «КРИВОРУДСЬКА» щодо інвентаризації земельних ділянок згідно Державного акта на право постійного користування землею

111. Про відмову у наданні ВАТ «Веселоподільський бурякорадгосп» дозволу на виготовлення технічної   документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки

112. Про відмову у наданні дозволу ПСП «СЕЛЯНСЬКА СПІЛКА «КРИВОРУДСЬКА» на поділ земельної ділянки комунальної власності

113. Про відмову в наданні дозволу на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої за межами с. Брусове, у користування для городництва гр. Нетесі О.Б.

114. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства (УБД)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора