7 травня Полтавщина переходить у жовтий рівень епідемічної небезпеки
Дата: 07.05.2021 10:42
Кількість переглядів: 549
Від 7 травня Полтавська область переходить з червоного на жовтий рівень епідемічної небезпеки.
Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань ТЕБ та НС. Підставою для нього стало те, що протягом останнього місяця майже вдвічі знизився рівень госпіталізації, а завантаження ліжок уже тривалий час не перевищує 50%.
Проте скасування обмежень "червоної зони" не означає втрати пильності та відповідальності. Дотримуймось санітарних норм, щоб убезпечити себе та інших від підступної хвороби. Доброго всім здоров’я!