СВЯТО ЗІ СЛЬОЗАМИ НА ОЧАХ

Дата: 09.05.2021 11:33

Фото без описуСьогодні, 9 травня 2021 року з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні поклали квіти до меморіального комплексу "Пам`яті жертв нацизму у Другій Світовій війні" (село Великі Липняги), та пам’ятника Загиблим воїнам в селищі Семенівка селищний голова Людмила Милашевич, заступник голови Кременчуцької районної державної адміністрації Артем Даценко, голова ради ветеранів Відокремленого підрозділу організації Ветеранів України у Семенівській селищній територіальній громаді Іван Трофименко, ветерани афганської війни, жителі селища, громадськість, журналісти.

Відкрила мітинг в селищі Семенівка селищний голова Людмила Милашевич, яка зокрема сказала: «Ми з радістю й болем відзначаємо славетний день в історії нашої держави – 76-у річницю. Сьогодні ми зібрались біля священного місця, щоб вшанувати великий подвиг, віддати шану та повагу. Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам`ять тих тривожних літ».

Пам’ятаємо та цінуємо подвиг всіх Героїв, які полягли за щасливе майбутнє кожного з нас...

З Днем перемоги!