Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Семінар для осіб, що перебувають на обліку в Семенівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Дата: 12.05.2021 10:07
Кількість переглядів: 524

Фото без опису

11 травня 2021 року для осіб які перебувають на обліку у Семенівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області заступник начальника відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Зайченко Олена спільно із представником Семенівської РФ Полтавського обласного центру зайнятості Тетяною Баранцовою за допомогою програми ZOOM провели правопросвітницький семінар.

Олена Зайченко розповіла про відповідальність за вчинення домашнього насильства. Домашнє насильство це дії фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь. Крім того, було роз'яснено поняття та способи застосування термінового заборонного припису та обмежувального припису щодо кривдника.

За вчинення домашнього насильства передбачена відповідальність Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України. Яка відповідальність чекатиме на кривдника залежить від тяжкості вчиненого діяння, особи кривдника та потерпілого та інших обставин справи.

Після інформаційної частини семінару, працював дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги, де присутні мали змогу отримати роз’яснення з правових питань.

За правовою консультацією можна звернутися до відділу «Семенівське бюро правової допомоги» за адресою: смт. Семенівка вул. Незалежності 34, телефон: (05341) 91-2-43.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора