ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ: ВИРІШЕННЯ ПОТОЧНИХ ПИТАНЬ

Дата: 24.05.2021 14:01

Сьогодні, 24 травня, у приміщенні Семенівської селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального розвитку, соціального захисту під головуванням голови комісії Ольги Мохун. Були присутні селищний голова Людмила Милашевич, члени комісії Микола Забара, Володимир Іщенко, Олена Хоменко, Тетяна Тарапунець, а також директор Семенівського центру первинної медико-санітарної допомогиФото без опису Тамара Мазанько,головний лікар КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради Олександр Романюк, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Семенівської селищної ради Світлана Неіленко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Полупан, директор КП «Комунальник» Олександр Сурков, начальник управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради Алла Оніпко, начальник відділу управління майном Семенівської селищної ради Володимир Романенко. На засідання комісії також запрошувалась приватний підприємець Тетяна Литвинчук.

На розгляд комісії було винесено такі питання:

• Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2021 рік КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради;

• Про затвердження змін до фінансового плану за І квартал 2021 рік КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради;

• Про внесення змін до Програми розвитку та фінансування охорони здоров’я на території Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 р.р.;

• Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Семенівської селищної ради територіальної громади на 2021-2025 р.р.;

• Про затвердження Програми поховання одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, які опинились в складних життєвих обставинах, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, що проживали на території громади, та знайдених невпізнаних трупів на території Семенівської селищної ради територіальної громади на 2021 рік;

• Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2021 рік КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради;

• Про затвердження змін до фінансового плану за І квартал 2021 рік КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради;

• Інформація головного лікаря КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради про стан захворюваності на COVID-19;

• Інформація головного лікаря КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради про стан надання медичних послуг жителям сільських населених пунктів Семенівської територіальної громади;

• Про участь та виділення коштів на співфінансування участі у Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області.

При обговорені питання про надання аптечних послуг в селах району,Тетяна Литвинчук, зокрема, сказала:«Відкриття аптеки – це клопітке та затратне діло. На кожну аптеку треба отримувати окрему ліцензію, що займає багато часу. Також зараз стоять жорсткі вимоги щодо умов для людей з обмеженими можливостями (пандуси) та багато іншого». Доречною альтернативою для себе як для підприємця вона бачить заключення договору із ФАПами. «Ми можемо забезпечувати ФАПи ліками, які ті уже будуть реалізовувати». Це може забезпечити жителів найвіддаленіших сіл ліками першої необхідності.

Депутатами було обговорено проблеми по наданню медичних послуг жителями сільської місцевості, які були виявлені в результаті виїзних засідань комісії та надані відповіді рекомендації виконавчій владі щодо вирішення по кожному ФАПу.